Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » "A férfiak nem is tudják,...

"A férfiak nem is tudják, hogy mennyi előnye van annak, ha egy nőnek igazat adnak. " Ez valaki letudná fordítani angolra? Nem szükséges pont szó szerint.

Figyelt kérdés
Köszönöm :)
2017. ápr. 12. 20:25
1 2
 11/13 chtt ***** válasza:
100%

"Chtt, mondatodat igy irnam:..."


Teljesen oké, ment rá a zöld kezecske (amúgy sem tudnék pirosat adni pusztán azért, mert valaki segíteni akar, de nem jött össze neki, akkor inkább nem értékelem - a mondatod természetesen jó, mint ahogy a hatosé-hetesé is, mer'hogy fordítni nem csak egyféleképpen lehet).

Tanárként természetesen elfogadnám a "'realise' és az 'imagine' igét is (pláne, hogy a kérdező nem ragaszkodott a szószerintiséghez), de a magam részéről én már csak maradnék a "Men don't even know"-nál, ami szerintem ugyanúgy kifejezi, hogy nem is tudják, csak nincs benne a fel sem ismerik, nem is tudatosul bennük többlet.

Az is oké, hogy nem volt hibátlan a mondatom, de nem is nulla százalékos... de nem gond, végül is mindenkinek kell valami öröm az életben, kinek a lepontozás, kinek a segíteni igyekvés (és igen tudom, hogy nem te pontoztál le, tehát ez nem is néked szól:)

2017. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Chtt, nem baj, meg mindig a telihold hatas van. Eppen alatta ulok, nagyon picike fogyott csak el belole 😄
2017. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Tőlem mindenki zöldet kapott. :))
2017. ápr. 13. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!