Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A BME nyelviskolájáról mi a...

A BME nyelviskolájáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem a vizsgafelkészítőre gondolok, hanem a sima nyelvtanfolyamokra.

2017. ápr. 13. 00:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk hogy a kérdésről is szó essen, szerintem egy ilyen kérdést nem lehet megválaszolni, miután a tanítás a tanártól függ. Azt még nem sikerült jól gépesíteni. A BME nyelviskola sem jobb vagy rosszabb a többinél, ahol nyelvet tudók tanítanak. Sajnos a tudás és a tudás átadásának képessége között óriási szakadék van, ezt pont a műegyetemen lehet a legjobban látni. Az iszonyú nagy fejek között alig van pár, aki egyúttal löki is előre a hallgatót. Ehhez még jön az egyéni preferencia is, van, aki azt csípi, ha érdekes mellékes információkat kap, van, kinek fontos a humor is, stb.

Átfogólag értékelni a standard oktatástechnikai felszerelést, a bérelt termekben a fűtés mértékét, a székek kényelmetlenségét, a tömegközlekedési/parkolási lehetőségeket, esetleg a tankönyvet lehetne, de ezek mellékes szempontok. Szerintem.

2017. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én is a BME nyelviskolában gondolkozom.Vajon milyen lehet egy tanfolyam.Ha vki spanyolra esetleg franciára járt ; írhatna vmi konkrétat.A weboldal szimpatikus.Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.Köszönöm.
2017. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én még pár éve jártam oda intenzív b2 angol nyelvvizsga felkészítésre. A tanár néni egy tündér volt, és a végén gond nélkül meglett a nyelvvizsga is. Nekem csak jó tapasztalatom van.
2017. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!