Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül "gyülekezeti terem"?

Németül "gyülekezeti terem"?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Versammlungsraum
2017. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint ilyen egyházi gyülekezeti, nem úgy, mint egy gyülekező hely
2017. ápr. 17. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Kommunionsraum
2017. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rick Mave ***** válasza:
49%

Gemeinderaum, Gemeindesaal (protestáns és katolikus egyházaknál egyaránt)


Pfarrsaal (csak a katolikus egyházaknál)

2017. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rick Mave ***** válasza:
Két évtizedig segítettem egy evangélikus gyülekezetben (egy német városban) a gyülekezeti teremben rendezvényeknél... De ugye én nem tudom jól, hogy kell mondani a gyülekezeti termet, kedves pontozó "brigád". Megáll az ész, komolyan. Aber was soll's, "Dummheit ist auch eine natürliche Begabung." (Wilhelm Busch)
2017. ápr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Gemeindesaal nagyon jó
2017. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rick, nyugi :)


Itt mindenki olyan okos, aztán két szót nem bírna kinyögni semmilyen nyelven - de még a sajátján sem.

2017. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rick Mave ***** válasza:

Persze, igazad van. Csak újból és újból rácsodálkozok arra, hogy miben képes egyesek kiélni magukat. De ahogy egy barátom szokta mondani: mindenki úgy élvez, ahogy tud.


De inkább nem offolok tovább ezen rágódva, hanem továbbra is megpróbálok segíteni nektek, nach bestem Wissen und Gewissen.

2017. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!