Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol e-mail fordítás?

Angol e-mail fordítás?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?

Sajnos írnom kell egy panasz e-mail-t, de elég gyenge az angolom. (Lehet értelmetlen most a magyar szöveg is, csak elég ideges vagyok.)

Hosszú levelezés lesz, de csak az első e-mailben kellene segítség, mert utána már lesz itteni segítségem.


Az lenne az email, hogy:


Tisztelt XY!

ZV vagyok, Magyarországról.

Az önök honlapján nézelődtem /ekkor és ekkor/, majd a bevásárlókocsiba tettem 2 terméket. A rendszer elkérte a bankkártya adataimat, amelyet megadtam, azonban még a vásárlás véglegesítése előtt elálltam a vásárlástól.

Ennek ellenére másnap, három alkalommal, nagyobb összeg került levonásra a bankkártyámról.

Ez szabálysértő és törvényellenes, mivel elálltam a vásárlástól.

Érdeklődnék, hogy mi lenne a pénz visszaszerzésének a menete?


Tisztelettel:

ZV


2017. ápr. 26. 15:47
 1/10 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ez nyilván egy csaló weboldal, hiába írsz nekik!


Ilyenkor a bankoddal kell felvenni a kapcsolatot minél hamarabb!


Ha a weboldalnak adtad meg a kártyaadataidat és nem egy biztonságos fizetési felületen keresztül ment, akkor bármikor bármennyi pénzt levonhatnak.

2017. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igy van, ne irjal nekik. A bankodon keresztul kell kerned es visszakapnod a penzt.
2017. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezen már túl vagyok, voltam a bankban, 3 hete. Akkor azt mondták, minden oké, visszakapom a pénzt.

Erre most jött a levél a banktól, hogy írjak e-mailt az oldalnak, különben nem tudnak semmit se csinálni. Viszont ha van nyoma az egésznek, akkor annak alapján el tudják kezdeni az eljárást, tehát levelezzek az oldallal...

Eléggé kivagyok akadva emiatt.

2017. ápr. 26. 17:06
 4/10 Pelenkásfiú ***** válasza:
Mi a weboldal címe?
2017. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 26. 17:10
 6/10 Pelenkásfiú ***** válasza:

Érdekes, mert nem tűnik csaló oldalnak.

(Külső értékelések alapján.)

Biztosan ők vonták le a pénzt?

2017. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak itt adtam meg bankkártya adatot.. :(
2017. ápr. 27. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:
A banknak tudni kell, kivette le a penzt? Ez az ehobby kereskedo volt? Megkerdezted? En eletemben nem vasaroltam es nem adtam oda a kartyam reszlrteit a PlayStation network-nek. Megis egy nap, valaki 4-szer jatszott, vasarolt naluk az en penzemen. Bank meg tudta hogy Amerikabol. Nem kellett semmi emailt kuldenem, penzemet 10 nap alatt visszakaptam. Igaz, volt egy kis kellemetlenseg, szamlamat 10 napra lexartak es uj kartyara kellett varnom. En visszamennek a bankhoz.
2017. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De, hogy vegul is forditast is kspjal:


Dear XY,


My name is ZV, from Hungary.

I was browsing on your website on 24/417,and placed two items in my cart. The system has asked for my bank card/credit card details, which I have provided but before finalising my payment, I have cancelled the transaction.

Despite of my actions, next day, on three separate occasions, larger amounts of money have been deducted from my account.

Not only was my account compromised but this activity is illegal and is against the law, since I have stopped the process of finalising the payment.


Please send information as to what would be the process of reversing your actions and money deducted without my permission to be fully refunded into my bank card account.


Sincerely

ZV

2017. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!