Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet lenne célszerű...

Melyik nyelvet lenne célszerű tanulnom? Melyik a legegyszerűbb?

Figyelt kérdés
Angol, német után szeretnék még egy nyelvet tanulni. Amik engem vonzanak azok a spanyol, francia, orosz, arab...na most az orosz és az arab számomra egyértelműen nem a könnyű kategóriába tartoznak, így marad a spanyol és a francia. Más nyelvben nem igazán gondolkoztam, de várom az ötleteket. Egyébként nem titkoltan az az elsődleges célom, hogy szerezzek egy középfokú nyelvvizsgát, tehát ezért szempont, hogy minél könnyebb és egyszerűbb legyen. Nyilván egy papírtól nem lesz meg a nyelvtudásom és ha már időt is szánok rá valamint alapvetően érdekel a nyelvtanulás, akkor nem hagynám annyiban, hanem tovább fejleszteném a tudásom, viszont szükségem lenne arra a bizonyos papírra is.
2017. ápr. 29. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nyelvvizsgát akarsz és jól megy a német, akkor javaslom a hollandot, tkp az a német egyik dialektusa. Spanyol vs francia úgy tudom, kb hasonlóan nehéz, válaszd a szimpatikusabbat. A francia talán hasznosabb Magyarországon ill Európában.
2017. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!