Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek önszorgalommal...

Hogyan kezdjek önszorgalommal koreait tanulni?

Figyelt kérdés
Bizonyos okokból kifolyólag szeretnék önszorgalommal Koreai nyelvet tanulni. Ha tudtok, kérlek titeket belinkelnétek olyan oldalakat, amikben nagy mennyiségű nyelvtant ír le helyesen? Tehát amikből szépen lassan meg tudom tanulni legalább alapszinten. Az idő természetesen nem számít. Csak szabadidős eltöltésként lenne rá szükségem. Továbbá még hozzátenném, hogy a képírásukat nehéz megtanulni?

2017. máj. 3. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Eppen nem vagyok gep kozelbe szoval majd valamikor (holnap( kuldok linket

Ok nem kepirassal irnak. Azok a kinaiak

Ok egy hangjelolo irassal irnak es konnyu

Errol is kuldok majd linkeket ami normalis latin betukkel irja le,ahogy a sok kpop dalban a lyricsben.

Onszorgalombol sokra viheted. Ott van Harkai Daniella aki onszorgalombol tanult es elegge jo szinten tart (googlizz ra,o ir magyarul nyelvtanos meg mindenes lecokat es nagyon jol. Vagyis nem irja hanem forditja)

2017. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm... Akkor júl indul. Köszönöm a segítséget! :)
2017. máj. 3. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

"Write it Korean" appot toltsd le telodra, ott megtanulsz hangul irni es olvasni.:)

Utana ajanlom folytataskent a TalkToMeInKorean.com oldalt, ott megtanulhatod az alap szavakat es hogy mit mikor hasznalunk/hogyan ragozzuk/egyes szavak kiejtesenel hogyan hangozhatsz folyekonyabban stb.

2017. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nem olyan rég kezdtem el én is a koreait.

Ezt a két csatornát tudom ajánlani:

https://www.youtube.com/channel/UCDp5f0US5OJrHv5YKxe74nQ?spf..

Mintha lenne egy koreai "magántanárod"

https://www.youtube.com/channel/UC0y5-iH3ejU0qZjgHvH7A7w

Ő pedig a koreai slengekben, köznyelvben szokott videókat feltenni.

Androidos alkalmazásokból tudom ajánlani ezeket: Write It! Korean , Learning Korean , Learn Korean , Grammar Haja , Learn Korean 50.... , Korean Hangul Handwriting,

ui: az írás nagyon könnyű és logikus, talán fél óra alatt tanultam meg és ha eleget gyakorlod, akkor 1hét alatt fogsz tudni olyan gyorsan olvasni, mint a latin betűket. Sok sikert :)

2017. máj. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!