Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha másodszorra sem sikerült...

Ha másodszorra sem sikerült az angol írásbeli nyelvvizsga, és még a német is hátra van akkor érdemes hagyni az egészet a francba inkább?

Figyelt kérdés

2 szakmai nyelvvizsga kell a diplomámhoz. Másodszor voltam angolból írásbelin, megint nem sikerült. Most akartam németből elkezdeni készülni, hogy ősszel megyek abból, így viszont nem tudom mi lesz. Kezdek belefáradni. És teljesen elment a kedvem az egésztől. Néhány százalék hiányzott most is. Rengeteget tanultam pedig, folyamatosan csak angoztam az első bukás óta.

Érdemes hagyni az egészet szerintetek? Ősszel egyszerre 2 nyelvvizsga esélytelen, ha egy sem lett meg..


2017. máj. 5. 10:24
 1/2 A kérdező kommentje:
*angoloztam
2017. máj. 5. 10:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig angoloztál, akkor azt nyomd tovább, amíg meg nem lesz!!! Aztán jöhet a német.
2017. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!