Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol előrehozott érettségi...

Angol előrehozott érettségi után emelt szintű hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Idén szeretnék közép szintű előrehozott érettségit írni angolból, de emeltezni is szeretnék. Elterveztem, hogy megírok egy erősebb közepet, az emeltnél meg megelékszem a plusz ponttal. Anglisztikára szerenék jelentkezni, de ha nem sikerülne az emelet még lenne egy erős közepem. Erre gondoltam...aztán szembesítettek igen későn, hogy ilyen nincs. Ha emeltet cisnálok törlődik a közepem eredménye, valamint, hogy hiába csinálom most a közepet az emeltet nem a következő év végi érettségi időszakában kell tennem, hanem majd októberben, és hogy fizetnem kellesz érte. Ez tényleg így van, vagy csak rosszul értesítettek? Kérlek minél hamarabb válaszoljatok, mert igen fontos lenne tudnom. Köszönöm előre is.

2017. máj. 6. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
11-ben csináltam egy középszintű angol érettségit, 12-ben az emeltet tavasszal a többi érettségi tárgyam mellett. Az eredmény nem törlődik. A bizonyítványnál eldöntheted, hogy a közép vagy az emelt eredmény íratod bele, a másikról tanúsítványod lesz. Anglisztikánál meg nyilván csak az emelt szintű eredményed nézik, mivel felvételi követelmény.
2017. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!!
2017. máj. 6. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
ellenben felvételinél olyan nincs hogy a közép százalékát számíttatod meg az emelt pluszpontját.
2017. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem, de köszönöm, hogy szóltál.
2017. máj. 6. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha emeltet cisnálok törlődik a közepem eredménye, valamint, hogy hiába csinálom most a közepet az emeltet nem a következő év végi érettségi időszakában kell tennem, hanem majd októberben, és hogy fizetnem kellesz érte. "


Ez három állítást tartalmaz. Mind a három ordas nagy hülyeség. Ez olyan, mintha a mumussal riogattak volna. Csináld csak bátran, és kérdezd meg attól, aki ilyenekkel etetett, hogy hogy van az anyukája.

2017. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben megkérdezem!! :)
2017. máj. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!