Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Na milyen volt az angol...

Na milyen volt az angol érettségi?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek?:)
2017. máj. 11. 11:52
 1/9 anonim válasza:
100%
Annyira nem volt nehéz, az első két rész nagyon egyszerű volt, a hallgatás és levélírás már kevésbé.
2017. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igrn azt halottam hogy alug lehetett erteni valamit is a magnobol.
2017. máj. 11. 12:49
 3/9 anonim ***** válasza:

A hallás utáni szövegértés nekem nagyon nehéz volt, bár ebben mindig is rossz voltam.

A rövid levél jó lett, a hosszú levelet meg nagyon összecsaptam mert már alig volt idő, plusz nem is nagyon értettem hogy miről kéne pontosan írni, emiatt ideges is lettem.

Azért egy 3-asban még reménykedek.

2017. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a harmadik listening akasztott ki..
2017. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, a 3. listenig teljesen kiakasztott engem is. A végén lehúztam az összes beírt választ, és mindenhova bevágtam az A-t ( tehát hogy igaz ), hátha ér majd 2-3 pontot.
2017. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nezzetek meg mar a edulinon fent van a nem hivatalos!:€
2017. máj. 11. 13:18
 7/9 anonim válasza:

#1 vagyok

Egyébként tényleg a listenint volt a nehéz, az nekem ment mindig, korábbi érettségiket lazán írtam hibátlanra de most nem lehetett érteni semmit.

2017. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es ti jelentkeztetek felsooktatasba?:)
2017. máj. 11. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem, de ettől függetlenül még reménykedek a 3-as angolba. :)

Amúgy most OKJ-ra fogok menni ősztől, de az csak 1 év lesz, mivel ugye szakmai érettségit is teszek jövő héten, és szakon belül maradok.

Aztán hogy utána mi lesz, még nem tudom.

2017. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!