Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen volt a mai Euroexam...

Milyen volt a mai Euroexam középfokú angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne:-D
2017. máj. 13. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A reading szerintem szokatlanul nehéz volt, kevés volt rá az idő, viszont én a writingokat simán megcsináltam kevesebb mint 45p alatt. A listening nem volt semmi extra, szóbelin meg kifogtam egy visszafogotabb társat úgyhogy nyomtam mindent :D ha érdekel valami más témák ilyesmi szívesen válaszolok
2017. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia, igen, minden érdekelne:-) köszi szépen
2017. máj. 13. 20:33
 3/5 anonim válasza:
A reading szerintem is nagyon nehéz volt. Főleg a paragraph headings.
2017. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem ez volt a második próválkozás, a márciusin 3% hiányzott :(

Ahhoz viszonyítva szerintem sokkal jobban teljesítettem,remélem,elegendő lesz.

A reading most jobban ment, az előzőnél valami érintőtechnikás fizetőeszközös kártya bevezetéséről szólt,amivel az időm nagy része elment és az utolsót szinte csak átfutni maradt időm,ergo totoztam.Most szép byugiban,értelmezve volt rá időm,ebből gondolom,hogy ez könnyebb volt-számomra mindnképpen.

A writing sem volt bonyolult.

A listening is érthető volt,bár én kissé öblösnek érzetem a magnó hangját,azért nem.volt vele nagy gond.

Én a szóbelin sajnos lefagytam az egtik.szituációtól,amibrn az a legszomorúbb,hogy ezer féle megoldást tudnék rá,de akkor valahogy nem.jött.A többit jól teljesítettem,ettől még nem tudom,mi lesz. A vitatémánk az volt,hogyan hatott az elmúlt 100 év technikai fejlődése az emberek életére.😃

Legutóbb nem fagytam le,mégis 52%ot kaptam speakingre,ami eléggé ledöbbentett...'esetleg felsőfokon...10 éve angolul nézem a filmeket,folyamatosan beszélek és megértenek,kicsit csalódott voltam.Majd írjatok,hogy sikerült?

Kíváncsi leszek,mit jelent,higy extra gyorsan javítanak,nekem felvételihez kell többletpontnak,remélem,nem csúsznak ki az időből.

2017. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták a tanárok hogy most 10 nap alatt ki fogják javítani. Hát majd kiderül...
2017. máj. 16. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!