Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná ezt nekem...

Valaki lefordítaná ezt nekem angolra?

Figyelt kérdés

Egy rövid levél lenne, szép angolosra szeretném, sajnos az én angolom elég szegényecske.


Egy félig hivatalos levél lenne.


Kedves xy,


nagyon hálás vagyok az állásajánlatért/lehetőségért, azonban pillanatnyilag nem tervezek költözést a jelenlegi lakhelyemről. Esetleg freelancer projekteket tudok vállalni, ha az Önöknek is megfelelne.


Minden jót.


Üdvözlettel:

xy


2017. máj. 17. 16:18
 1/3 anonim válasza:

Dear xy,

I am very grateful for the job offer, but at the moment I do not planning to move from my current home. Maybe I can undertake a freelancer project, if that is fine for you.

Yours Faithfully(vagy ha tudod az illető nevét, akkor "Yours Sincerely")

xy(teljes neved)

Valahogy így nézne ki :D

2017. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2017. jún. 12. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

I appreciate your generous job offer

I do not plan/I am not planning

I am able to/available to undertake freelance projects, if that is suitable for you.

2017. jún. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!