Német vagy spanyol?

Figyelt kérdés
Én spanyolt szeretnék, de a szüleim németet akarják. Állatorvosira mennék majd, ha ez lényeg hozzá.
2017. máj. 19. 15:11
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
0%
Ha marad Orbán még pár ciklust, akkor inkább Oroszt.
2017. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt tanuld amelyik neked tetszik. Motiváció nélkül nehéz nyelvet tanulni. Én 6 évig tanultam németet a szüleim hatására és mivel utáltam semmi nem ragadt meg. Spanyolt 3 éve tanulok és nagyon tetszik és egész jól megy már.
2017. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Német!! Egyik osztálytársam az orvosi egyetemen akar tovább tanulni, aki spanyolt tanul és nemrég tudta meg, hogy az orvosi diplomát csak akkor szerezheti meg, hogyha németből és angolból van középfokú nyelvvizsgája. Szóval az orvosin a spanyol nem játszik. Mindenképpen a német és az angol kell az orvosira, több ismerősöm megszívta már így egyébként, szerintem az állatorvosin is ugyanez a helyzet, de járj utána.
2017. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Az angol nem elég? mert azt már 8 éve tanulom.

2017. máj. 20. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!