Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán/érettségin baj,...

Nyelvvizsgán/érettségin baj, ha komolytalan a levelem?

Figyelt kérdés

Tehát helyes nyelvtanilag, a kérdésre válaszolok meg minden király, egyedül annyi, hogy teljesen f-.-szság az egész.


Annyira felidegesítenek ezek a retardált témák, hogy képtelen vagyok komolyan venni őket.


Annyira ironikusak a leveleim, mindig nevetek rajtuk, de félek, hogy mások nem fognak.

A tanárom azt mondta jók, de azért megkérdezem itt is.


2017. máj. 30. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Baj. Nem fságot kell írni, hanem az irányító szempontokra kitérni. Ha ezekre válaszolsz, nem lehet fság. Ha elzérsz a szempontoktól, lenullázzák.

Milyen retardált témáról van szó? Csináltam már pár nyelvvizsgát, minden témát komolyan tudtam venni.

2017. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ. Az a legfontosabb hogy minden szempontot vegyél figyelembe. Ha ez meg van, onnatól kezdve végülis szabadon azt írhatsz amit akarsz. De mivel nem írtál példát, így nem tudom mit takar az pontosan, hogy nem veszed komolyan őket, esetleg kigúnyolod, vagy ilyesmi?
2017. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 webnyelv ***** válasza:
Valóban a megadott szempontokra kell kitérni, ez a lényeg. Ettől még lehet a levél szellemes, vicces. Konkrét példa nélkül tényleg nem lehet megmondani.
2017. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Simán lehet komolytalan, HA a szempontokra odafigyelsz.

Nekem egy gyakorlásnál az volt a téma, hogy Manchesterbe megyek a haveromhoz és talált egy érdekes programot. GYAPJÚFELDOLGOZÓ MÚZEUM. Kajak kiakadtam, hogy ez a legérdekesebb program? Erről is szólt kb. az egész levél, csak beleírtam, hogy én milyen programra gondoltam, mikor, hol.

Szempontok meg azok voltak, hogy mit gondolok a programról, mennyi a belépő, mikor lehet menni és mi van még a múzeumban. Szóval simán lehet az ellentétét írni a levélnek, vagy elhülyéskedni, csak legyenek meg a szempontok.

2017. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!