Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jövő nyáron New Yorkban...

Jövő nyáron New Yorkban szeretnék a szünetben egy "színészképző" (nyilván, csak alapokat egy nyár alatt) tanfolyamon részt venni. Nyelvtanulásnál mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Le kellett adnom idén az angolt, mert nem csináltunk semmit, és a faktok mellett nem akartam 3 üres órát az életembe. Tehát megakadtam egy B1-B2 közötti szinten, mégis kommunikálni nehezen tudok. Mármint meg vannak a nyelvtanok, de nem tudom, mikor mit kellene használni. Szókincsem se rossz, viszont az akcentusomat nem szeretem. Nem magyaros, és amerikai dicsérte már meg, de úgy gondolom, ha színészetet szeretnék kint tanulni, akkor a kiejtés nagyon fontos.

Van valami ötletetek, hogyan tudnék tanulni addig is, amíg nem lesz magántanárom? Könyv, oldal, szisztéma, bármi segíthet :)


2017. jún. 1. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

BBC-CNN.

Rengeteg angol nyelvű videó és otthoni gyakorlás.

Ha bizonytalan vagy az igeidőknél az érdemes lenne még egyszer átnézni..

2017. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
italki alkalmazással tudsz angol anyanyelvű emberekkel beszélgetni. Annál jobb nincs a helyzetedre.
2017. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!