Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok a Doulingo-hoz...

Tudnátok a Doulingo-hoz hasonló alkalmazást ajánlani?

Figyelt kérdés
Angolozni szeretnék itthon szabadidőmben. A Doulingo nagyon jó volt, csak "sajnos" a végére értem.
2017. jún. 3. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is sokat segít, ha megcsinálod a fordított kurzust is, azaz alapnyelvnek az angolt állítod be és magyarul "tanulsz".


Ezzel igen sok új dolgot tudsz még megtanulni, több szót kell ismerni, sokkal többet fordítani angolra.


Amiket a duolingo-n kivül ismerek, ott az alapnyelv nem magyar.

2017. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél angol könyveket amikből iskolában tanulnak és töltögesd azt. Traveller az jó könyv, hirtelen más nem jut most eszembe de ha rákeresel biztos találsz még. Vagy ha nem akarsz venni akkor pdf formátumban is biztos vannak fent könyvek a neten, legalábbis én most törökül tanulok és találtam 2 könyvet is az interneten amit pdf-ben letöltöttem, úgyhogy biztos akad angolból is egy pár. Meg youtube-on nézegess angol nyelvű videókat vagy angolul filmeket felirattal, meg fogsz lepődni milyen sokat segít, tényleg. Alkalmazást azt sajnos nem tudok, de a törököt én is duolingon csináltam angolról, és most így folytatom én is, hogy a könyvet végig kitöltöm, annak elvileg B2 szintig kéne elvinnie, meg videókat nézek törökül meg a Szulejmánt nézem eredeti nyelven. :D Szerintem fog működni angollal is neked, mondjuk azt én iskolában tanultam úgyhogy nem tudom, de ha nekem bejön a törökkel akkor biztos neked is jó lesz az angolhoz. :D Sok sikert! :)
2017. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Csinálom majd ezt is, azt is. Igazság szerint a szinten tartás is a cél meg persze új szavak elsajátítása is. Tanultam a suliban is, meg éltem egy évet külföldön is. Nem szeretném elfelejteni azt sem, amit már megtanultam.

Kedves második válaszoló Neked pedig sok sikert a törökhöz. Izgalmasan hangzik ;)

2017. jún. 3. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Ha új szavakat akarsz tanulni, akkor a memrise-t próbáld ki. www.memrise.com
2017. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!