Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingon, hogy tanulhatok...

Duolingon, hogy tanulhatok angol mellett egyszerre németet, vagy akár más nyelvet?

Figyelt kérdés
a napokban kezdtem a duolingot, először az angolt és most a németet is el akarom kezdeni (meg utána más nyelveket is kipróbálnék). Hol tudom beállítani, hogy a német nyelvet elkezdjem, de közben az angol megmaradjon? És ezt hol láthatom majd(hogy milyen nyelveket tanulok)?

2017. jún. 11. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

MAgyarról csak angolt tudsz tanulni. Ha németet - vagy más nyelvet is akarsz -, akkor alapnyelvként az angolt kell beállítani és úgy tudod csak azokat tanulni.


A különbözö nyelvek közt emg úgy tudsz váltogani, hoyg bejelentkezéskor kiválasztod a megfelelö alapnyelvet és ha a profilkép mellett lévö kerek országszínek-szimbólumra viszed a cursort, akkor megmutatja a már választott kurzusokat, illetve ott tudsz újat hozzávenni.

2017. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Garpe ***** válasza:

Igen, az előző jól mondja, annyi a kiegészítés, hogy meg fog maradni amit tanultál, nekem pl.: van most berakva 4 nyelv, amiből eggyel foglalkozom.


Azzal egészíteném még, ki, hogy nem csak angolról lehet, lehet oroszról, németről, spanyolról stb.-ről is tanulni, de tény, hogy az angolról lehet a legtöbbet.


Ha nagyon szeretnél így játékosítvaan magyarról németet tanulni, akkor: deutsch.info vagy memrise.com

2017. jún. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszomom a valaszokat. :)
2017. jún. 12. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!