Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti hogyan tanultok nyelvet?...

Imipepe kérdése:

Ti hogyan tanultok nyelvet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szakgimnáziumba járok 9. es vagyok de többet szeretnék tanulni angolul mint amit még a suliba tanulunk. Monták sokan könnyeb angol könnyebb vagy pedig angol filmek. Ti hogyan alkalmaztok ilyen dolgokat? Tudtok ilyeneket mondani.

Nagyon szeretnék jobban beszélni angolul,ha sok idő nekem akkor is megéri.

15/fiú



#tanulás #angol #nyelv.nyelvtanulás
2017. jún. 22. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Elkezded azzal hogy angolul nézel filmeket, sorozatokat, youtube videókat, megnézed a zenék dalszövegét. Majd olvasol cikkeket is angolul. És észre se veszed már megy is :)
2017. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. Én angolt és franciát tanulok. A sorozatokat angolul nézem felirattal. Az is sokat segít ha zenét hallgatsz. Franciában a régi regények olvasása hasznos . Remélem tudtam segíteni. Ha van még kérdésed nyugodtan írj.

16/l

2017. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 27. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!