Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti fizetnétek 87. 000 ft-ot...

Ti fizetnétek 87. 000 ft-ot ezért?

Figyelt kérdés

Egy angol nyelvtanfolyamért, mely garantálja a nyelvvizsgát.

Nyáron 'csak' 50.000, de alapáron majdnem 90.

Tényleg meg éri? Úgy tudom 100 óra..


2017. jún. 23. 20:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nyílván több nyelv adott, nem csak az angol.
2017. jún. 23. 20:58
 2/18 anonim válasza:
42%
Ha 100 óra,akkor simán megéri!Ma egy külön nyelvtanár 45 percért képes 2000 forintot elkérni...
2017. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, meg ott a garancia.

Szoval megeri, csak igy is irrealisan soknak hangzik 90000 ft.

2017. jún. 23. 21:03
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Egy ismerősöm járt nyelvtanfolyamra. Szerintem a nullához közeli volt a tudása, de a vizsgája sikeres volt.

Próbálj meg körülnézni a neten, vannak-e vélemények arról a tanfolyamról.

2017. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak...én angoltanár (is) vagyok és vállalok nyelvvizsga-felkészítést, viszont mindig minimum 2 évet mondok, mert ez a legkevesebb idő, ami alatt garantálni tudom a nyelvvizsgát. Aki 1 hónap alatt ígéri, az úgy átbsz mint szart a palánkon. Egy óra nálam egy ezres, de mindig százhúsz percet tartok (tehát 2000) és nem óraszám alapján döntöm el, hogy felkészült-e a diákom, hanem ha sikeresen letett 3 szimulált vizsgát nálam (nem zsinórban, összesen).

Azt mondom, egy kis pluszt kapsz tőle, de 100 óra angoltanulástól ne várj csodát. Basszus, kevesebb, mint 1 hét! Ennyi idő alatt a szókincsnek a negyedét se fogod tudni elsajátítani, még ha 24/7 nyomod is az angolt, és akkor a nyelvtanról, fonetikáról meg ilyesmikről még egy szót se szóltam.

2017. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az angol kiejtesem jo.

De megkerestem nektek a szorolapot,

Van egy 4 heti kurzus, 5x5 ora, es egy lightosabb, 10 hetes is ugyanugy 100 oraval.

2017. jún. 23. 21:12
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Én elhiszem Kérdező, de 10 hét alatt 100 órával még egy alapfokúra való nyelvtudást sem fogsz összeszedni. Bármilyen fogadást állok.

Ezek a kamuangoltanfolyamok a hiszékeny balekoknak lettek kitalálva, akik nulla munkával akarnak nagy eredményeket elérni. Nos az ilyenek meg is érdemlik, hogy átvágják őket.

2017. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Csak olyan jol hangzik egy honap alatt egy nyelvvizsga.

Azt irja intenziv tanfolyam, namost az oktatasban heti 4-5 idegennyelv ora van, kb 12.-re szokott atlagosan valamilyen papir formajaban megjelenni az a 12 ev munka es ido, igy meg csak egy honap lenne, 17 evesen nem hangzik rosszul..

De koszonom a tapasztalt valaszt!:)

2017. jún. 23. 21:22
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Jól hangzik, tudom, Kérdező. Az MLM-átverésben is remekül hangzik a "legyél csiliomos pár óra munkával", és mindig lesz pár balek, aki bekajálja, hiába ül Tribuszerné már negyedik alkalommal is sitten.

Az volna a javaslatom, hogy egy kompetens, tapasztalt, szakértő tanártól vegyél inkább pótórákat. Lehet, hogy többe kerül, viszont azt a tudást életed végéig se fogod elfelejteni. Én speciel 3 nyelvvizsgát tettem le (Rigó utcai, TIT, emeltszintű angol), úgyhogy bőven volt időm kitapasztalni, mit várnak el ott.

2017. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
50%
Közép vagy felsőfok?
2017. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!