Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Business Englishre felkészülés...

Business Englishre felkészülési lehetőség?

Figyelt kérdés
Kb. 14 éves általános középfokúm van belőle és nem használtam aktívan...

2017. jún. 29. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Mi a kérdés pontosan? Tudunk-e tanfolyamot, tanárt, tananyagot?
2017. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, e-learning és hasonlók. Olvasgatok ugyan, de az nem teljesen olyan, mint ami elvárt lenne.
2017. jún. 29. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

E-learning:

[link]

[link]

[link]

Ezeken kívül rengeteg nyelviskola nyitott magánoktatás keretében a skype-os oktatás biztosítására.

Tanár:

Sajnos személyesen csak magamat ismerem ebben a tárgykörben, illetve nem tudom, hogy a kollégáim, korábbi évfolyamtársaim vállalnak-e business-t.

Tananyag:

Szerintem a Market Leader könyvek nagyon jók, nem hiába a Financial Times szerkeszti őket. Vannak egyéb opciók, pl. Business One:One kifejezetten magánoktatásra. Népszerűek még: In company, Business benchmark, Business builder, stb.

2017. jún. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2017. jún. 30. 14:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet volt a portál, be is iratkoztam. Az tetszik benne, hogy az alapok sem annyira "alapszintűek".
2017. júl. 1. 13:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Lejárt a regisztráció, pedig még nem telt el 1 év. :(
2018. jún. 17. 10:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott, eszembe jutott a jelszó és az azonosító. Meg lehet hosszabbítani 89Euróért, de most jól felment az árfolyam. :D
2018. jún. 17. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!