Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok olyan oldalakat...

Tudnátok olyan oldalakat mondani ahol német emberekkel beszélhetek?

Figyelt kérdés
Szeretném érdekesebbé tenni a nyelvtanulást és ehhez keresek olyan oldalakat ahol német emberekkel kommunikálhatok.

2017. júl. 1. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

én is hasonlót szeretnék, úgyhogy most német tanulósabb csoportokba léptem be, hátha ott lesz valaki, akivel beszélhetek németül (én elsősorban írásra gondoltam, utána esetleg szóban).

ajánlom a Deutsch für dich oldalt, amit a Goethe Institut készít, itt lehet kommunikálni és tanulni is elvileg, bár nem kimondottan csak németek vannak, inkább tanulók, de különböző szinteken.

interpals oldalt én sokat használtam, van még az italki, több hirtelen nem jut eszembe, de figyelek én is, hátha írnak jókat ide. :)

2017. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele, hogy németül szeretnék beszélgetni, nem feltétlenül némettel, csak hogy valakivel tudjak kicsit gyakorolni. :D (első voltam)
2017. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Conversationexchange.com is nagyon jó.

Van egy rakás language tandem app is, pl. Speaky, Language Exchange, de ha olyanom van, akkor én YouTube-on is szoktam kommentelgetni másokkal.

2017. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!