Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 7. -ben kezdenénk az angolt a...

7. -ben kezdenénk az angolt a német mellé, hogyan tanuljak rá ha a szüleim se tudnak angolul és még angol-magyar/magyar-angol szótáram sincs?

Figyelt kérdés
Szóval 7.-ben kezdjük el az angolt a német mellé, és már most azon aggódom, hogy hogyan tudnék rá tanulni, ha a szüleim se tudnak angolul? Valaki írjon mert sürgős!

2017. júl. 2. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a dolguk, hogy megtanítsanak az iskolában. Egyébként van angol-magyar és magyar-angol szótárad is, internetnek hívják.
2017. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chtt ***** válasza:
96%
Miért kellene a szüleidnek angolul tudni? Az én szüleim sem tudtak, és mégis itt vagyok egész tűrhető angoltudással (és a mi időnkben még telefon sem volt, nemhogy internet).
2017. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vree ***** válasza:
100%

"és még angol-magyar/magyar-angol szótáram sincs"

Vegyé'? :D


Nekem se magától lett, egy kisszótárba talán csak be tudtok fektetni. :D

(Persze 2017-ben a lapozgatás már nem menő, tölts le egy app-ot vagy .pdf-et ingyé'.)

2017. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 7-ben kezded akkor minek akarsz előre rá tanulni? Majd a suliban megtanítanak, kapsz/vesztek tankönyvet, szótárat pedig lehet venni és az interneten egyébként mindent megtalálsz. Vagy most attól félsz, hogy nem fogod érteni a suliban és otthon se fogsz tudni segítséget kérni? Nyugi, nálunk a családban németül nem tudott senki és csak én tanultam, de sikerült az érettségi és a nyelvvizsga is. Az angol pedig könnyű lesz a német után, legalábbis sokan mondják és nekem pl. tényleg így van. De vannak ám nyelvtanuló könyvek, illetve internetes oldalak ahol egyénileg tudsz tanulgatni.
2017. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!