Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online oldalak koreai nyelvtan...

Online oldalak koreai nyelvtanulásra?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni koreaiul, és erre a célra létrehozott oldalakat keresek. Nagyon fontos, hogy az adott oldalon megosztott anyagok helyesek, megbízhatóak legyenek.

Nem kizáró ok, ha az oldal angol nyelvű, mert valószínűleg magyart nem találnék sehol...

Szép sorban kell haladni, az alapokat akarom mindenképpen megtanulni ilyen úton. Szóval egyenlőre nem fontos a középszint, emeltszint. Mindössze társalgási szinten tudjak beszélni, olvasni, megérteni az embereket, akik ezt a nyelvet beszélik.


Ezen kívül bármilyen tanácsot, tapasztalatot szívesen fogadok! [kizárólag a koreai nyelvtanulással kapcsolatban] Ha ismertek valamilyen oldalakat, kérlek, küldjétek el ide! :)



2017. júl. 3. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

TalkToMeInKorean.com

Itt vannak különböző szintek, ajánlom hogy a Level 1 kezdd el, majd ha azt végig vetted, jöhet a 2,3 stb szint is.

Emellett előtte azért tanuld meg a betűket(Write It Korean nevű mobilos app-al simán megtanulod pár nap alatt, én is ennek a segítségével tanultam meg írni és olvasni, ráadásul nagyon könnyű is)

Ha szereted a doramákat, az is nagy segítség ha azokat nézed.

viki.com oldalon van néhány doramánál "Learn Mode", ami annyiból áll, hogy kiírja koreaiul és angolul is a mondatot amit mondanak, te meg vagy tovább nézed vagy megállítod, megismételteted, rákattinthatsz a szavakra és ott kiírja a jelentését és meghallgathatod külön a szót(viszont így sose magyar felirattal nézd, hanem mindig angollal mert pl a hey, wow-ot magyarra éjszakára fordította..)

2017. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! :) én még a Korean From Zero nevű könyvet tudom neked ajánlani, aminek van második, harmadik része is, és ingyen le tudod tölteni pdf formátumban a hanganyaggal együtt. Én egy ideje ebből tanulok, és nagyon szeretem. Van benne egy két pontatlansági hiba, de ez egyáltalán nem gátolja meg a tanulást, nem nyelvtani hibákról van szó, és nagyon kevés. Én azért imádom, mert ingyen hozzá lehet férni, de egyébként könyv formájában is megveheted, és nagyon jó a tanmenete, mindent szépen egymásra épít, minden érthető benne. A plusz pont pedig, hogy a könyvben minden lecke után vannak gyakorló feladatok, amiknek a megoldása a könyv végében megtalálható, szószedettel együtt. Remélem tudtam segíteni! ^^
2017. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 한국어를 공부합시다 oldalon a korábban is ajánlott Talk to me in Korean leckéit magyarul is megtalálod kiegészítésekkel, illetve ezen az oldalon nagyon sok megbízható forrást is találsz.
2017. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!