Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgázni szeretnék...

Nyelvvizsgázni szeretnék angolból. Mit kell tennem? Hol kell jelentkeznem? Interneten is be lehet jelentkezni? Hogy? (Lehet, hogy nevetségesnek tűnik a kérdés. :S)

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
én is most fogok nyelvvizsgáznia BME-nél és ott lehet jelentkezni online is.nem tudom ,te hol szeretnél,de biztos lehet így máshol is.ha nem akkor ,személyesen a vizsgaközpontban.
2010. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neten megnézed az adott vizsgaközpont oldalán, hogy hogy is lehet jelentkezni. Ennyire egyszerű az egész.
2010. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokfajta nyelvvizsga létezik, az egyes vizsgatípusok között nagy különbségek vannak. Létezik egynyelvű, kétnyelvű vizsga, van ahol párban kell vizsgáznod, van olyan, ahol a szóbeli vizsga előtt felkészülhetsz, a magnóhallgatás rész is mindenhol más nehézségű stb. Attól függően kell választanod, hogy neked mi az erősséged, vagy mely részek mennek gyengébben. Szerintem nézz körül a NYAK oldalán, itt az összes nyelvvizsgáról van infó, és innen minden nyelvvizsga honlapja elérhető. Szerezz be minél több infót, aztán válassz!
2010. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbbnél ki kell töltened az adatlapot, befizeti a vizsgadíjat és postán feladni a kinyomtatott adatlapot a bizonylattal együtt.. Más dolgod nincs, a későbbiekben értesíteni fognak a beosztásról, majd a végeredményről is.


De nem tuti, hogy mindenhol így van, ésszerűbb lenne körülnézned a kiválasztott vizsgaközpont honlapján.. Találd meg, ha nem megy, nem is kell vizsgázni

2010. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!