Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz magyar kétnyelvű könyvek...

Orosz magyar kétnyelvű könyveket keresek, ami legálisan letölthetöek?

Figyelt kérdés

Nyelvtanulás miatt keresek ilyen könyveket, szövegeket, de csak legális oldalak érdekelnek.

Aki ismer ilyen linkeket, írja meg legyen szíves, elöre is köszönöm.



2017. júl. 22. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
ennyi erővel inkébb hagyd is , mert nem legális a letöltés.
2017. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos van legális oldal is, ezért kérdeztem itt. (Angolhoz, némethez találtam már ilyeneket, oroszhoz még nem)
2017. júl. 22. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekelnének azok a ingyenes magyar-*másiknyelvű* ebookok. Nem tudom elképzelni a három kifejezést együtt, de szeretnék meglepödni.
2017. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, eboook esetleg.
2017. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legális az, amit a szerzője nyilvánossá tett - azért nyugodtan lehet ilyen - vagy régebben halálozott el, mint az kényelmetlen lenne jogi szempontból.

Hogy ugyanakkor a fordító is nyilvánossá tegye, az már egy kicsit valószínűtlenebb, de nem teljesen az.

Ezen az oldalon három orosz-magyar van, a szerzők időben haltak, a magyar meg a mek.oszk lapról szabadon letölthető, ennél a háromnál tehát nem merülhet fel a legalitás megkérdőjelezése:

[link]

2017. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. júl. 27. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!