Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Passing the book (mit jelent? )

Passing the book (mit jelent? )

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
The process of one brokerage firm transferring all the responsibilities associated with an account to another brokerage firm in a different time zone, so that the brokerage firm can make trades over a 24-hour period. Essentially, this extends the period that the brokerage firm can make trades. This type of action may occur several times in a 24-hour period as the account is transferred to various locations across the world.
2017. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szóval az egyik brókercég ügyleteit átveszi egy másik időzónában lévő brókercég - így a nap 24 órájában tudnak vásárolni.
2017. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én fordítást kérek rá, ezt hogyan lehet magyarra ültetni, 1 mondatba? és nem brókercégről vagy hasonlókról van szó szövegkörnyezet szerint.
2017. júl. 25. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Akkor mondjuk bemásolhatnád a nagyobb szöveget... Szerinted honnan kellene bárkinek tudnia, hogy te honnan szoptad ki ezt?
2017. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nyilván oka van, h. nem másolom be, szerzői jogi.

sztem ne válaszolj többet, nekem ilyen bunkó beszólások nem hiányoznak.

2017. júl. 25. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:

The process of one brokerage firm transferring all the responsibilities associated with an account to another brokerage firm in a different time zone, so that the brokerage firm can make trades over a 24-hour period. Essentially, this extends the period that the brokerage firm can make trades. This type of action may occur several times in a 24-hour period as the account is transferred to various locations across the world.


Nem 100%-os és nyers , de szerintem:

A folyamat,mikor egy brókercég átadja egy számlával kapcsolatos összes felelősséget (és szerintem tevékenységet) egy másik időzónában lévőnek, így 24 órán keresztül tud vásárolni. Lényegében kibővíti az idejét,amin belül a cég üzletelni tud. Ez a fajta művelet többször is megtörténhet 24 óra alatt a számla különféle helyekre való többszöri átadásával a föld körül.

2017. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem brókercégről vagy hasonlókról van szó szövegkörnyezet szerint.
2017. júl. 25. 23:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem adás-vételi közvetítő cég/ügynökség, szóval nem csak részvények,hanem lehet ingatlan és bármi más is a profilja egy ilyen cégnek.

[link]

2017. júl. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!