Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budapesten és környékén hol...

Budapesten és környékén hol érdemes franciát tanulni?

Figyelt kérdés

A gimiben 2 évig tanultam majd a Francia Intézetben is részt vettem egy kurzuson de mára elég sokat felejtettem. A Francia Intézetben eléggé zavart, hogy minden franciául van mert nem igazán értettem (az oktatkás is franciául volt).

A magántanár annyira nem vált be valamiért, jobb érzés volt csoportban tanulni.

Amiket eddig néztem: Uptown nyelviskola Érd, Bonus nyelviskola, Euro nyelviskola, Katedra.


Illetve van az a módszer, amikor alfában tanítanak. Érdemes kipróbálni?

Gondolom A.I.3 szintű nyelvtudás esetén nem érdemes még kimenni nyelvet tanulni (Ez is szóba került)



2017. júl. 27. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

De érdemes, ha van rá kereted.

Az Alliance Française-ben nemcsak remekül tanítanak, de egy felmérőn azt is megállapítják, hol kell kezdened.

Ha már tanultál valamennyit, nem fognak teljesen kezdő csoportba tenni.

Utánanéztem a magyar Alliance-nak is, az egy pénznyelő, vacak, lerontott intézet, ahol nem törődnek az egyénnel, csak a csoporttal.

Ha egy év után megkapod a diplomádat, azzal bárhova elmehetsz, és Magyarországon is tanulhatsz tovább.

Az órák csak délelőtt vannak, így délután munkát is vállalhatsz, ha pénzre van szükséged.

Vannak olyan elhelyezkedési lehetőségek, amelyekhez nem kell nagyon jól beszélni a nyelvet, és szó sincs Mekiről vagy mosogatásról!

Tapasztalatból beszélek.

2017. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!