Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Állami félévek visszafizetése...

Állami félévek visszafizetése hogy működik?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy egyetemi szakot még két évvel ezelőtt. Ebből az első két félévet teljesítettem is, de bizonyos okok miatt félbe kellett hagynom. Most fog letelni a 2. passzív félévem egymás után, ha felveszek egy harmadikat is akkor ugye a jogviszonyom automatikusan megszűnik és az első két félév árának a felét, tehát egy félévet elvileg vissza kéne fizetnem. Esetleg aki volt már ilyen helyzetben nem tudja, hogy erre a visszafizetésre konkrétan mennyi idő áll rendelkezésre és lehet-e részletfizetést kérni? Amúgy az a vicc az egészben, hogy a 2. félévem ami aktív volt akkor külföldön dolgoztam, tehát elment egy aktív félévem úgy, hogy az egyetemnek a közelében sem jártam.

2017. júl. 28. 13:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!