Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet találni még két éves...

Lehet találni még két éves képzést?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy már tényleg a fejemet verdesem az asztalba, mert nem találok semmit. 1 éve érettségiztem, egészségügyön, akkor direkt lecsúsztattam magamat a két évesről, mivel annyira az ápolás nem az "esetem", de mivel itthon nagy a nyomás, hogy így meg úgy legyek ápoló, miközben én a kreatív dolgok felé mozgok, ezért egy felnőttképzést kaptam ki, amit gyorsan elvégeztem, csak, hogy csend legyen. (Későbbre tartogatom egyébként magát a szakmát, egy igen közeli munkahely esélye miatt.) Ebben én ki fogok égni. Ebben 100%-ig biztos vagyok. Most nem hogy "lecsúsztam" volna róla, amiről őszintén szólva fogalmam sincs, nem is találok. Még a gyógyszertári asszisztenssel megbarátkoznék úgy, ahogy, de abból sem találok ingyenesen semmit. (Nem baj, majd megyek villanyszerelőnek nőnemű létemre, mert az állam azt támogatja...) Tudnátok nekem iskolákat mondani, amikről nem nagyon hallani? (Pedig már végigszagoltam az összes létezőt, amit kidobált a gugli...)

Néha azon könyörgöm már, hogy szívjon be a fal a vonatállomáson, s kerüljek Roxfort-ba, mert ott a társadalom biztosítást állja a varázspálca... A válaszokat köszönöm előre is!



2017. júl. 29. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Sok felesleges dolog a semmiért.

Szóval 19 éves lehetsz, max 20.

Most pedig OKJ-kat keresel?

Először is melyik városban élsz?

Amúgy OKJ-kat a középiskolák(gimik) indítanak. Szóval a sulik weboldalán/fb oldalán nézelődj. Általában kipakolják az erről szóló információkat.

Ha mégsem, akkor megeresztel egy telefont.

Bár az sem lenne gáz ha leírnád, hogy mégis mit akarsz tanulni?

2017. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldottam aztán, találtam képzést. Köszönöm a választ, bár fogalmam sincs hogyan került a "nyelvtanulás" rovatba... Na mindegy. Ment a zöld értékelés! :)
2017. aug. 7. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!