Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol lehet ingyenes OKJ képzést...

Hol lehet ingyenes OKJ képzést találni? Mindenhol kerestem, de 50-100 ezreket kérnek mindenhol. Akkor most ez hogy is van? Elvileg az első kettő ingyenes

Figyelt kérdés
Miskolc

2016. jan. 7. 02:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Www.nive.hu

Írd be a www-t is anélkül valamiért nem hozza be, én majdnem agyfaszt kaptam, mire rájöttem :)

Fél éve indítanak normális 1-2 éves szakmákat, felnőtteknek is, én is ilyenre járok 30 éves létemre, nem okj gyorstalpaló, hanem valódi szakmai képzés első és második szakmásoknak ingyenes...

Csak nem hírdetik sehol, egyszer benne volt nyáron a szuperinfo-ban az internet cím aztán ennyi, én csak azért találtam rá, mert egy haverom felhívta rá a figyelmem...

2016. jan. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ahol én lakom, az összes képzésnek van egy borsos ára.
2016. jan. 7. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt magyarázom, hogy nem.

[link]

2016. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkaügyi - Járási hivatal. Én is egy ilyet végzek ingyen
2016. jan. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!