Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelvű, témákra...

Spanyol nyelvű, témákra bontott szövegeket, kidolgozott tételeket hol találhatnék az interneten?

Figyelt kérdés

Először kidolgozott nyelvvizsga tételeket kerestem, de más, összefüggő szövegnek is örülnék, pl. család, tanulás stb. témákban. Itthon, egyedül tanulok spanyolul és mivel az önálló szövegalkotással még nehezen boldogulok, arra gondoltam, hogy először ilyeneket alakítgatnék át saját magamhoz igazítva, szerintem sokat segítenének.


Már beruháztam egy-két könyvre, de azokban inkább párbeszédek, szószedetek és feladatok vannak, és nem igazán olyanok, amik nekem kellenének.


Ilyen kidolgozott tételeket honnan tudnék letölteni?

Köszönöm előre is, ha segít valaki! :)



2017. júl. 29. 19:08
 1/1 anonim válasza:
Szia. A neten megtalalod a "mejor lo hablamos" cimu konyvet. Kozepfokra es felsofokra egyarant ajanlom.
2018. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!