Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Cambridge angol nyelvvizsgán...

A Cambridge angol nyelvvizsgának van lejárata? Államilag elismert? (akkreditált, vagy kell honosítani? )

Figyelt kérdés

Mint ahogy pl. (ha jól tudom) az IELTS is lejár 2 év után.

C1-es angolt szeretnék tenni hamarosan, és a legnehezebb helyet keresem, eddig úgy hallottam hogy a Cambridge az. Vélemények? :)



2017. júl. 30. 17:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
:(
2020. aug. 26. 12:27
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"Örömmel értesítünk arról, hogy a B1, B2, C1 és C2 szintű Cambridge English nyelvvizsgák a nyelvvizsgákról szóló 137/2008. (V. 16.) Korm. rendelet 2020. december 24-én megjelent módosítása értelmében egyenértékűek lettek a Magyarországon államilag elismert, akkreditált nyelvvizsgákkal. Ez azt jelenti, hogy azoknak a vizsgázóknak, akik 2020. december 24-e után tesznek sikeresen Cambridge-vizsgát, Magyarországon is elfogadják a Cambridge-i bizonyítványát, külön honosítási eljárás nélkül.

"

2021. febr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!