Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOTER nyelviskoláról vélemény?...

SOTER nyelviskoláról vélemény? (koreai, Budapest)

Figyelt kérdés
Koreait tanulnék kezdő szintről. De fontos lenne, hogy tudjam milyen ott az oktatás. De leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy pl a korait anyanyelvi tanárok tanítják-e, 40 óra alatt meddig lehet eljutni, és szerintetek megéri-e?

2017. aug. 2. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla jókat, szóval inkább ajánlom a Koreai Kulturális Központ nyelvoktatását
2017. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, én is csak rosszat hallottam róla, a KKKban pedig elég korrektek, de azzal az a baj, hogy nagyon gyorsan betelnek a helyek az ilyen tanfolyamokra.
2017. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Kim vezér nagyon boldog hogy szorgalmas magyarok érdeklődnek csodás nyelve iránt
2017. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Kedves 3-as megnyugodhatsz, nemcsak Kim vezér országában beszélnek koreaiul :D :D :D
2017. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3as már megint te? Maradjál már a Kim vezéreddel😂 itt senkit nem érdekel most ő, és a koreai nem az "ő nyelve"
2017. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Akkor kié ha nem az övé? Az áruló délieké kit érdekelne? Amúgy is a bölcs vezér majd új rakétáival nyomatékosítja hogy az ő Koreája az igazi!
2017. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 1. Minek jössz ide a Kim vezéreddel,amikor a kérdező pusztán egy nyelvvel/nyelviskolával kapcsolatos kérdést tett fel?

2. Te ennyire imádod a "Kimedet" hogy egyfolytában őt emlegeted? És ha igen,miért?

2017. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
igen mivel o egy nagy vezer:) es lehet a kerdezo is oda van erte csak meg nem vallotta be maganak... es amugy is modern raketakka vedi szeretett nepet ami tisztelendo
2017. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként te tudod mi folyik pontosan észak koreában? Mert a válaszod alapján nm nagyon hiszem. Egyébként én nem nagyon tudom, hogy pontosan mi folyik ott, de az alapján amit tudok, nem a szeretett népe miatt tartja azokat, amiket. A hatalmát védi, és azért sem engednek se ki se be senkit, mert azt akarja hogy minden úgy maradjon ahogyan azt ő elrendelte, mindent ő irányítson, ehhez pedig durvább eszközök is kellenek. Nameg van nem kis takargatnivalója. Na mindegy inkább hanyagoljuk ezt, szegény kérdező meg olvasgatja itt ezeket😂😂😂
2017. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne kritizald a Bolcs Vezert!
2017. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!