Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudtok olyan koreai éttermet...

Tudtok olyan koreai éttermet Budapesten ahol van vegán opció?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kipróbálnánk a koreai konyhát, de én vegán vagyok, szóval a legtöbb hely kilőve. Van esetleg olyan étterem, ahol én is tudnék enni köreten kívül mást is?

2017. júl. 28. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Budapesti füvészkert :-D


Amúgy nem hiszem, a koreai meg a vegán nem fér meg egymás mellett.

2017. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Nem igazan ertem a kerdest, egy vegetarianus koreten kivul nem eszik mast eleve. Egy etel ugyanis abbol all, hogy van a hus, meg van a koret :)
2017. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Istenem de hülyék vagyok :) Kötekedni minek kell ide járni?


Kérdező: éttermet nem tudok, de otthon könnyen elkészíthető sok koreai étel is vegánul. Ha előbb mindenképpen ki szeretnétek próbálni étteremben azt inkább külföldön érdemes, Budapesten sincs több egy-két tisztességes koreai étteremnél összesen, meg igény sincs rá nagyon sajna. Pedig én is nagyon szeretem a koreait.

2017. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!