Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hazsnos, ha nyelvvizsgára...

Hazsnos, ha nyelvvizsgára készülés céljából emelt érettségi feladatlapokat oldok meg? BME-n csinálom majd egyébként. (Középfokú)

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasznos a szint miatt (egy közép nyelvvizsga szerintem közép és emelt érettségi között van; bár típus függő), de még jobb lenne, hogy BME nyelvvizsga feladatlapokat oldanál meg, mert mindegyiknek van egy felépítése, orientációja, hogy inkább mire megy rá, és pár feladatlap megírásával rá tudsz érezni, hogy mit kérdeznek, "mire gondolt a költő? :D". Remélem érted mire gondolok!
2017. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) persze, azt is fogok, de azt majd a vége felé. Még van 6 hónapom.
2017. aug. 4. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam, bár csak a szövegértés részét.
2017. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem angolból van emelt szintű érettségim, középfokú és felsőfokú nyelvvizsgám, és ki merem jelenteni, hogy az emelt szint nehezebb, mint a középfok, nyelviskolája válogatja, de emelten be van osztva, hogy mire mennyi időd van, szótár csak a leveknél van, nyelvvizsgákon ez többnyire nincs így beosztva. (Németből is van emelt és középfok is)

Tehát a kérdésre válaszolva: igen, hasznos.

2017. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!