Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Koreaiul szeretnék megtanulni....

Koreaiul szeretnék megtanulni. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Az az álmom, hogy beutazzam a világot, és minél több nyelvet megtanulhassak. Szerencsére a nyelvérzékem elég jó.

Tudnátok ajánlani néhány oldalt ahol (akár angolul) tanulhatok, és ingyenes? Most még le vagyok kicsit égve :'D



2017. aug. 5. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

Bölcs vezér Kim boldog hogy egyre több is több fiatal érdeklődék becses nyelve iránt az imperialista nyugatról.

Írj Phenjannak és biztosan segítenek ebben a bölcs szándékodban.

2017. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, én nagyon szívesen segítek mindenkinek, de mikor már ez az ötvenedik ilyen kérdés... Tudo képzeld, én magamtól nézelődtem a neten, és mindent magamtóocsináltam amit tzdok, és nem haltam bele. Ha itt szétnézel, akkkr kb hadminc ugyanilyen kérdést találsz egy csomó válasszal. Kis önállóságot légyszi. De egyébként én a Korean From Zero nevű könyvet ajánlom, amit ingyen le tudsz töltenu pdfben, ki is tudod nyomtatni, és a hanganyagot is le tudod hozzá tölteni, én ebből tanulok egy ideje, és csak ajánlani tudom. Angol nyelvű egyébként.
2017. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, elég sok kérdést végig is néztem, csak mindegyikhez mást ajánlottak. Ezért is tettem fel.

Azért köszönöm a válaszokat, a utánanézek a könyvnek :)

2017. aug. 6. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudsz hangul írni és olvasni? Ha nem, azzal kezdd.^^

Majd van a TalkToMeInKorean.com oldal, ennek nemrég találtam meg az összes anyagát magyarul:

[link]

Nézz koreai doramákat(nekem rengeteget segítenek), hallgass koreai zenéket(rengeteg jó van) és azokból kezdj el kifejezéseket tanulni.

2017. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!