Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapszintű komplex nyevvizsga...

Alapszintű komplex nyevvizsga angol nyelv?

Figyelt kérdés
Szeptembertől nyolcadik osztályba megyek, és már hellyel-közzel meg van az, hogy hova szeretnék menni tovább tanulni. Elég rangos gimnázium, tehát nem ártana, ha lenne nyevvizsgám. Szeretnék egy alapfokút komplex nyelvvizsgát angol nyelvnpből. 4. Osztályos korom óta tanuom az angolt, nagyon jól megy, a tanáromat megkérdeztem róla, azt mondta, abból a könyvből, amiből tanulunk, simán le lehet tenni egy alfokút, és az mondta meg vannak rá a képességeim. A városban, ahol lakom, van lehetőség vizsgázni. Megérné szerintetek? Minden tanácsot elfogadok. Továbbá: mennyibe kerülne nekem?
2017. aug. 7. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értemle sincs az alapfoknak. Én a helyedben egy középfokúra készülnék fel
2017. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a középiskolát hogy előnynek vesznek e egy alapfokú nyelvvizsgát. Ha igen, tedd le, ha viszont nem, ne is kezdj neki, az alapfokú nem ér szinte semmit, és kezdj el gyúrni a középfokúra.
2017. aug. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!