Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyetemen (pl. BGE) van arra...

Egyetemen (pl. BGE) van arra lehetőség, hogy egy új nyelvet tanuljak teljesen az alapoktból?

Figyelt kérdés
Eddig angolt, németet tanultam, de mindig szerettem volna tanulni még egy új, picit különlegesebb nyelvet is. Erre van lehetőség az egyetemen vagy csak külön tanfolyamon tudnám megoldani?
2017. aug. 7. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, általában van rá lehetőség, de a felkínált nyelvek és szintek egyetemenként eltérőek lehetnek :) Ennek utána tudsz olvasni az adott intézmény honlapján.
2017. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Pont olvastam, hogy milyen nyelveket lehet tanulni a BGE-n, csak nem tudtam, hogy ez hogyan működik, hogy akár teljesen az alapoktól is lehet vagy esetleg szükséges hozzá azért valamennyi nyelvismeret.
2017. aug. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!