Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyetem mellett lehetséges...

Egyetem mellett lehetséges nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

Az egyetem és a szak:

NKE - Államtudományi


cél egyenlőre b2 komplex nyelvvizsga

szóbeli rész megvan már, csak az írásbeli kellene


Ezen szak mellett lehetséges angollal is foglalkozni vagy felejtsem el, nem fogom bírni?



2017. aug. 11. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne már, azt te se gondolhatod, hogy az egyetemmel napi 14 óra elfoglaltságod lesz!
2017. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rajcziz ***** válasza:
98%
Én egyetem mellett ástam bele magam a németbe, és simán bírtam. Már napi egy óra nyelvtanulással is rövid idő alatt messzire jutsz, annyi időt pedig mindig tudsz találni, ha keresed. Sok sikert! :)
2017. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ezt még egy valamire való szak mellett se lehetetlen kivitelezni, a szóban forgó képzés alatt pedig végképp sima ügy. Másrészt annyira nem is értem a kérdést, hiszen a diplomához kell nyelvvizsga, tehát nem valami egyedi eset a tied, hogy az iskolával párhuzamban nyelvet is kell tanulnod.
2017. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet bírni. Én áltsuliba és középiskolában is németet tanultam (nem menet valami fényesen), és egyetem alatt kezdtem el nulláról tanulni az angolt magántanárral, bő 1 év alatt meglett a b2. És megjegyzem, mellette fél állásban dolgoztam szoftverfejlesztőként is (plusz szakdolgozatot írtam).

Csak rajtad múlik a dolog.

2017. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!