Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz nyelvet szeretnék...

Olasz nyelvet szeretnék tanulni, de emellett az iskolában angolt tanulok heti 4 és németet heti 3 órában. Szerintetek lehetséges az, hogy emellett a 2 nyelv mellett tanuljak olaszt, és minden további nélkül menni is fog?

Figyelt kérdés

U.I.:Nagyon elkötelezett vagyok az olasz nyelv tanulásában.

És a városom legképzettebb gimnáziumába járok, ezek szerint meg van hozzá az eszem vagyis remélem.



2012. júl. 26. 09:33
 1/3 webnyelv ***** válasza:
Ehhez jobban kéne ismerni téged, de elképzelhető, hogy gond nélkül menne.
2012. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, ráadásul ez a két nyelv segíteni is fog egy picit.:)

Én általánosban németet tanultam, gimiben meg olaszt. A német nyelvtan néhol segítette az olasz nyelvtant. Ha jól tudom, az angol pedig a lexikában lesz segítségedre.

2012. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 webnyelv ***** válasza:
Igen, a német és az angol kifejezetten segíteni is fogja az olaszt! Előny, hogy a németet és az angolt nem most kezded, tehát nem az alapoktól kell kezdeni mindhárom nyelvet. Az elején kicsit nehéz lesz hozzászokni az olaszhoz, de angol után sokkal könnyebb olaszt tanulni! Amikor majd az összetett múlt időt tanulod olaszból, akkor meg a német fog sokat segíteni.
2012. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!