Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Nehéz lesz? Mire számíthatok?

Nyelvi előkészítő osztályba járok, most megyek 9.be, eddig nulladikos voltam.
Szeretném tudni, hogy mire szamíthatok mert van egy barátom, régóta együtt vagyunk es félek, hogy nem lesz időnk találkozni a sok óra miatt és a sok tanulni való miatt. Mondták a tanárok, hogy nagyon kemény lesz így a nulladik után mert, hogy sok lesz és ráadásul el is lustultunk stb.. Tundi kell, hogy én egyáltalán nem lustultam el, mindennap tanultam minimum 3 órát ( ha nem többet..) és mivel kevés órám volt így tudtam talalkozni a barátommal mindennap a tanulás mellett, volt, hogy együtt is tanultunk mert ő nagyon ügyes angolból és nekem az kicsit nehézkesen megy (általánosba németet tanultam és itt is jobban megy az) az átlagom évvégén 4,5 felett lett. 9.be bejön a többi tantárgy is ( eddig tesi, magyar, matek, infó, német-angol volt) és félek, hogy elfogunk távoldoni mert sokat kell majd tanulnom és gondolom egy nap nem 2ig leszek bent.. és ami a problémám, hogy kb addig tanulom az anyagot még kivűlről nem fújjom.. Nagyon szeretném, hogy valaki megnyugtasson, hogy azért annyira kemény nem lesz mint ahogy mondják a tanárok..

Keress kérdéseket hasonló témában: iskola

08-13 00:18  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nulladikhoz képest több lesz az anyag, de egyáltalán nem vészes.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 08-13 01:41 Privát üzenet
Nehezebb lesz, ez tény, de túl lehet élni. Kéttannyelvű osztályba jártam, 0. évfolyam után minket is ezzel riogattak, de emiatt senkinek nem ment tönkre a párkapcsolata. Ha pedig a barátod nem érti meg, hogy neked ez most fontos, és neked tanulnod kell, emiatt esetleg kevesebbet találkoztok, akkor nem az iskolai követelményekkel van a baj.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 08-13 11:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nehéz bekerülni a PTE gyógytornász szakára? Mire számíthatok ott?
A PPKE Hittudományi Karára való bejutás mennyire nehéz? A felvételi elbeszélgetésen mire kell számítani, hogy néz ki? Pótfelvételi eljárásban jelentkeztem, ott mennyire nehéz..
Aki az elmúlt évek folyamán érettségizett történelemből emelt szinten az leírná, hogy kb milyenek a tételek? Ki mit húzott annó? Mennyire volt nehéz az adott tétel? Csak tudni..
Budapesti Karinthy Frigyes gimnáziumba mire számíthatok szóbelin? Nehéz/könnyű? Miket kérdeznek? Miket mondjak?
Milyen feladatokra számíthatok magyar emelt szintű érettségin, és mennyire nehéz megszerezni legalább ötven pontot?
Mi a véleményetek a Veres Pálné Gimiről és a Trefortról? Ebben az évben felvételizek (6. osztályos vagyok). Nehéz a felvételi? Mire számíthatok?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu