Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek igy megtanulhatok...

Szerintetek igy megtanulhatok németüL?

Figyelt kérdés
Nos én már lassan 6 éve tanulok németet és örülök ha alapfokú nyelvvvizsga összejön... szerintetek ha csinálnék német nyelven vlog gameplay csatornát youtubeon akkor megtanuléhatok németüL?? ez onnan jött hogy nem tudok kivel beszélni és hát szeretek Youtubereket nézni és találtam egy pár olyat aki nem magyar de magyarul videózik mint pl az amerikai srác bevállhat? Ha jó minőségbe tolom és valamilyen szinten tudok fogalmazni is akkor nem égek le??? ja és mindig is akartam videózni csak régebben magyarul

2017. aug. 14. 17:45
 1/2 anonim válasza:
Ezt viccnek szántad ugye? Ez a valóságban csak tanulással érhető el, nem mással. Gondolj bele! Ha beszélsz németül a videóidban akkor jobb lesz????????????? Ha nem tudsz, tanulj. A videózásban semmi nyelvtanulás nincs...
2017. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves első kommentelő!

Egyetértek önnel.10 L vagSok.tanulom a németet és jól megy

2017. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!