Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti hogy győztétek le gátlásait...

Ti hogy győztétek le gátlásaitokat és a más nemzet embereivel való beszélgetés félelmeit?

Figyelt kérdés

Most megyünk nyaralni egy olyan országba, ahol beszélem a nyelvet egy szinten. Nekem kell majd intézni mindent. Itthon, akikkel beszéltem magyarok voltak és "egy rugóra járt az agyunk". De kint más lesz. Ezt még nem sikerült elsajátítanom.


Köszönöm válaszaitokat.

17L


2017. aug. 17. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Kimész egy hétre nyaralni, gondolod országos barátságokat fogsz kötni?
2017. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, rokonom a magyart is töri, de svájcba feltalálta magát, szóval szerintem nyugi :D
2017. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem eleve nem neveltek idegengyűlölőnek, úgyhogy ilyesmi meg se fordult a fejemben. Komolyabb bajok vannak veled, mint a kommunikáció.
2017. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen szintű xenofóbián már csak a pszichológus segíthet aranyom, neked fejben vannak gondok.
2017. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj mar! Csak alapvetöen izgulok.
2017. aug. 17. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!

Nekem soha nem voltak gátlásaim, mert mindenkit mindig megkértem, hogy javítson ki, ha hibázok, vagy rosszul mondok valamit.

Ezt jónéven veszik, és szívesen segítenek is.

Ha valamennyire beszéled a nyelvet, ennyit te is meg tudsz kérni.

Mindenkinek hízeleg, ha a tanácsát kérik.

2017. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Idővel bele fogsz jönni csak mosolyogj kicsit és minden rendben lesz.


Amikor eltévedtem vagy már nagyon megéheztem nem igazán volt más választás kénytelen voltam idegenekkel egy idegen nyelven kommunikálni.

2017. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!