Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 25 pont az angol szóbelin....

25 pont az angol szóbelin. Lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Az lenne a nagy bajom, hogy a 60-ból 25 pontot adtak nekem angol szóbelin. Immár ötödször próbáltam letenni a vizsgát. 3 nyelvtanárom volt eddig, mind azt mondta, hogy erős vagyok szóban és megadná nekem simán.

Ezúttal a legjobban sikerült a nyelvvizsga, végig beszéltem, megértettem mindent, magamtól sokmindent mondtam. Legutóbb alig szólaltam meg... 32 pontot kaptam. Most 25-öt.

Biztos vgyok benne, hogy ez szándékosság, de nem adják ki a központból a vizsgáztatók elérhetőségét, pedig tudni akarom, miért kaptam 25 pontot a 60ból. 25-öt azok kapnak, akik annyira szarok, hogy a teremből kijövet elsírják magukat. Én mosolyogva jöttem ki.... van valakinek valami ötlete, mit tehetnék, hogy ezt VIZSGÁLJÁK FELÜL?


2010. máj. 25. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvvizsga, milyen szint? Van felülvizsgálati kérelem, meg szerintem panasszal is élhetsz. Irj nekik levelet.
2010. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

BME angol középfok

Ennek a felülvizsgálatnak, vagy panasztételnek van valami követendő móüdjas?

2010. máj. 25. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el ECL-re szóbelizni, simán meglesz.
2010. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon különös. El tudom képzelni, hogy összetévesztettek valakivel, rosszul adminisztráltak. Mondanám, hogy nem a témáról beszéltél, de ez három feladatnál már nem fordulhat elő. A BME nyelvvizsgát korrektnek szokták tartani. Írj nekik egy részletes levelet, (mi volt a kérdés, feladat, te mit mondtál, mellékeld a tanáraid véleményét is) bár nem tudom, hogy az írásbelivel ellentétben a szóbelit hogyan lehet ellenőrizni, pláne több hét elteltével. Szerintem le kéne vizsgáztatniuk téged újra ingyen, a tisztességes bánásmód kijár neked.
2010. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most már vannak konkurens nyelvvizsga központok, menj másikhoz!

Anno én rigó utcain voltam, és a fogalmazásomra 25 p helyett nullát kaptam, pedig kentem - vágtam, nem lehetett benne (szarvas)hiba. A lényeG: minél többször menj, hogy fizethess.

Próbálj valahogy utánajárni, hogy hogy lehet utólag ellenőrizni, hogy mire -hány pontot adtak, de legközelebb nehogy náluk vizsgázz!!

2010. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ECL-en mindig felveszik hangszalagra a vizsgát, így ott fellebbezni is egyszerűbb ilyen esetben.
2010. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!