Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magántanárnak van értelme?

Magántanárnak van értelme?

Figyelt kérdés

Érdi vmgbe mentem, most kezdem a gimit, (15 éves vagyok)és szeretnék 10.ben letenni egy középfokú nyelvvizsgát. 4 éve tanulok angolul, sajnos eddig nem a megfelelő úton haladok. Rossz volt az általánosban a tanítás, és a könyv is sajnos. Magántanárhoz forduljak? Szüleim kidobott pénznek találják a nagyját, de lehet segítene, ha kifognék egy normális tanárt a környéken. Diósdi vagyok egyébként, de mind érdi, pesti, budaörsi, törökbálinti tanárok is érdekelnek, ha azt mondjátok szükség lehet rá! 🤔

Főleg a beszélgetésre kéne rágyúrnom..



2017. szept. 1. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát akkor a könyv és a tanítás az általánosban csak a beszédet tekintve volt rossz?

Beszédet gyakorolni inkább csak partnerrel lehet, szóval a csoportnál jobb a magántanár.

No de akkor másban mindenben elég lesz a VNG oktatása?

2017. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel hétfőn kezdődik el a normàlis tanítàs nem tudom. De a nyelven kívűl nem kell màsra külõn tanàr az biztos, mert ez a suli alapjàraton kemény, csak a nyelvet kéne behoznom, illetve kûlön fejlesztenem
2017. szept. 1. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem kidobott pénz, főleg ha nyelvvizsgára készít fel. Keress esetleg vidéki tanárt, aki skype-on tanít, hátha nem olyan drága. Mellette egyeddül is tanulhatsz, rengeteg ingyenes anyag van a neten. És akkor tényleg csak a beszédet kell gyakorolni a tanárral.
2017. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Kidobott pénz. Ha bízol a suliban, bízz az ottani nyelvtanárban is. Mi értelme már 10.-ben nyelvvizsgát tenni? Ha elsieted, utána már nem fogsz eleget foglalkozni a nyelvvel ahhoz, hogy mire egyetemre mész, használható tudásod legyen, hogy a szakirodalmat is képes legyél majd angolul olvasni, hanem még 2 éved lesz az érettségiig, hogy amit addig megtanultál, elfelejtsd.
2017. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!