Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire volt jó a szókincsed...

Mennyire volt jó a szókincsed az angol írásbelin?

Figyelt kérdés
Mindent értettél?
2017. szept. 1. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent.
2017. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen irasbelirol van szo? Lehet alapfok, kozepfok, felsofok. En kozepfoku nyelvvizsgan voltam, a legtobb szot ertettem, parat termeszetesen szotarazni kellett.

Erettsegin ez mas, ott nem hasznalhatsz szotarat, arrol meg nincs tapasztalatom.

2017. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam a szövegkörnyezetből kikövetkeztetni ami nem ment, elég sok ilyen volt. Ami nagyon nem tudtam inkább hagytam és a többire koncentráltam.
2017. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Az angol írásbeli micsodán? Érettségin? Melyik szinten? Nyelvvizsgán? Melyik típusún melyik szinten? Egyetemi vizsgán? Melyik egyetemen milyen szinten? Valami versenyen? Melyik verseny hányadik fordulójában melyik kategóriában hányadik évfolyamosok között? Stb.
2017. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!