Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan érthetném meg az angol...

Hogyan érthetném meg az angol igeidőket?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne az angol, emelt óraszámban tanulom.Csak itt az a probléma nem tanulunk orákon mindig elbeszélgettük az órákat (nem oda tartozó dolgokról)

Vagy játszhattunk a gépeken hasonló.

Ha tanított nekünk is valamit azt csak bemagoltatta velünk.Ezért hát elkezdtem itthon tanulni és sokat fejlődtem abban a 3 hónapban de természetesen folytatnám.De a problémám az lenne az igeidőkkel nagy a problémám az évek során nagyon összekevertek és nem tudok ebből kijönni.Arra lennék kiváncsi hogy hol tudnám ingyen megtanulni akár neten vagy valahol ahol van rendes magyarázat a dolgokra?



2017. szept. 2. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Dohár Péter:Kis angol nyelvtan. Én innen értettem meg. Zseniálisan elmagyarázza, magyar anyanyelvű szemmel.


Hátha megtalálod a könyvtárban.

2017. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármiből. Ugyanazokat az idődiagramokat, leírásokat és mankókat (milyen időhatározókkal szoktuk használni, stb) ismételgeti mindegyik könyv.

Dohárnak annyi előnye van, hogy a netről letölthető.

2017. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!