Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Februári C1 (felsőfokú)...

Februári C1 (felsőfokú) angolra feltudnék készülni?

Figyelt kérdés
Most ugye szeptember van, hetente kétszer járok 60 percet magántanárhoz. Tavaly megcsináltam az előrehozott érettsegit angolból közép szinten az 90% lett. Másfél éve pedig a B2 Telc nyelvvizsgám az olyan 85% környékén lett. Emellett a suliba bejárnék angol órára amiből hetente 4 van, amiből egy az lektori (amerikai tanárral). Itthon pedig napi 1-2 órát tudnék vele foglalkozni, teszteket csinálnám emellé Traveller C1 et veszem most. Szóbelire pedig Let's discuss it és 1000 kérdés 1000 válasz könyvet tanulmányoznám. Szerintetek sikerülhet? Nagyon kéne érettségieg a plusz pont.

2017. szept. 8. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sikerülhet, bízz magadban, tanulj sokat, készülj rá, és menni fog.
2017. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fog sikerülni!Sok sikert.
2017. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos...
2017. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy nem sikerülne?
2017. szept. 20. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
De biztos!
2017. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is holnap megyek telc c1re, majd imádkozzunk egymasert😅 (ui.enis most írtam 92%os elorehozottat)
2018. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!