Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ogyan mondják angolul, hogy...

Tóth Péter Tamás kérdése:

Ogyan mondják angolul, hogy szalag?

Figyelt kérdés
pl.: a szalagon jönnek a csomagok. Azért kérdezem, mert abban a raktárban, ahol én dolgozok, én vagyok az egyetlen, aki össze tud rakni egy épkézláb angol mondatot, csak ezt az egy szót nem tudom angolul, és ha csak angolul beszélő sofőr jön, akkor csak annyit tudok mondani, hogy PL 'you can move with this button this thing backwards/forwards". Cikinek érzem, a fordító kiír vagy 1000 szót, de nem tudom, hogy melyiket használjam.

#angol #gyártószalag
2017. szept. 11. 23:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hogyan*
2017. szept. 11. 23:47
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

belt

conveyor belt a teljes neve, de elég csak röviden beltet mondani.

2017. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a line megteszi: [link]
2017. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Irigyellek, hogy ez az "egyetlen egy szo", amit nem tudsz angolul.:D

Amugy szerintem is conveyor belt vagy production line.

2017. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Cikinek érzem, a fordító kiír vagy 1000 szót, de nem tudom, hogy melyiket használjam."


Nem ciki, csak roppant kellemetlen.

2017. szept. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 ezt már facen is leírtad, minek írod le kétszer? #5 Azt akartam kihozni, hogy cikinek érzem azt, hogy ott beszélgetek vele, és csak annyit tudok mondani, hogy this thing.
2017. szept. 12. 08:56
 7/13 anonim ***** válasza:
a pakk futószalagon jön be
2017. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem fér a fejembe, hogy hogyhogy nem tudtad különben. :)

Biztos volt betanítás, hiszen ezzel kezdődik a melóhelyeken. És ha esetleg akkor nem jegyezted meg ezt a szót, hogyhogy nem hallottad azóta senkitől?

Én is egy raktárban dolgozom különben. Itt vannak angolok is, és olyanokat vesznek csak fel, akik azért alapszinten tudnak beszelni. Ezt cask amiatt írom, mert az is meglepett, hogy te vagy az egyetlen, aki egy épkézláb mondatot össze tud rakni.

2017. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Ott is volt betanítás, de senki nem beszél rajtam kívül angolul. Arról nem is beszélve, hogy messze nem alapszintű az angolom, egy kis gyakorlás után ált. meg szoktam oldani egy c1-es nyelvvizsgának a feladatait.
2017. szept. 12. 23:33
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 Úgy, hogy 2 hónapja vagyok csak ott, és összesen csak 2 angol volt.
2017. szept. 12. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!