Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehéz átváltani Angol nyelvre?

Nehéz átváltani Angol nyelvre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Idén végeztem az iskolával , így eldöntöttem , hogy szeretnék menni tovább esti érettségire. Én egész tanulmányaim alatt Német nyelvet tanultam , de mivel az érettségire nem volt sok németes így nem indítottak órát. Ezáltal mindenki Angolos lett. "Egyik szemem sír másik nevet" mivel régóta el szeretnék kezdeni Angolt tanulni. De így most kicsit "megingottam." Valaki került már ilyen helyzetben? Nehéz lesz így kezdőként? További szép napot! :)

2017. szept. 13. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert kezdőként nem kezdő angol lesz? Mert a közepébe vágva minden nyelv nehéz. Elejétől tanulva azonban az angol könyebb, mint a német.
2017. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!