Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud egy angol szintfelm...

Valaki tud egy angol szintfelmérő tesztet online?

Figyelt kérdés
Nincs meg a nyelvvizsgám ezért szeretném az önéletrajzba beleírni pontosan ,hogy hogy áll az angol nyelvtudásom, gondolok itt az Írás, Olvasás, Hallásra természetesen a beszédet nem lehet online letesztelni.

2017. szept. 14. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a legátfogóbb teszt,amivel eddig találkoztam (sok időbe telik, szóval akkor töltsd ki,ha van rá elég időd):

[link]


Sajnos azonban még ez se tudja az igazi kommunikációs képességet tesztelni. (saját tapasztalat)

2017. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért,ha netán megcsináltad egy visszajelzést írhatnál,hogy szerinted milyen. :)
2017. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, majd lehet hétvégén megcsinálom, vagy jövőhéten és írok.
2017. szept. 14. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Kitöltöttem a szintfelmérőt,amit az első válaszoló írt , és e-mailben ezt kaptam meg :

Your level of English corresponds to level ?2 of the Common European Framework. An Advanced level course is appropriate for you.


az a kérdőjel a kettessel mit jelent? Ezek szerint stabil b2 szinten vagyok és felsőfokra ajánlatos készülnöm?

Én úgy ítélem meg a tudásom,hogy b1-nél mindenképp jobb,de a b2-t néha nem érzem ,hogy teljeskörűen meglenne.

Viszont örülök az eredménynek :) Külföldi emberekkel ismerkedtem néhány hónapja és igazából volt egy személy,aki elvette az önbizalmam....

2017. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogy b2,de ugye úgy van,ha jól emlékszem rá,hogy nem enged tovább,ha nincs elég pontod. Tehát,ha a b1-et nem teljesíted elég jól,de megfelelsz,akkor nem mész a b2-es tesztre.
2017. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyat nem tudtok amely külön írja ki az Írás Olvasás és Hallást?
2017. szept. 15. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!